Dzisiaj jest czwartek, 27 lutego 2020 r.
Spersonalizuj informacje na portalu: dolnośląskie, łódzkie, opolskie, podkarpackie, wielkopolskie, zachodniopomorskie
Rozmiar tekstu: A+   A-
Menu:
 
Ważne:
 
Wyszukaj w portalu:
 
wybierz region:

Spersonalizuj informacje na portalu
do własnych potrzeb,
wybierz: woj. / powiat:


 
 
Polecamy:
 
Ostatnie pliki video:
 

4 KOŁA NA OBCASACH czyli BABA ZA KÓŁKIEM

 

No to … odpalamy, sprzęgło, jedynka, popuścić sprzęgło, dodać gazu i ruszamy ….

– zapraszam do działu serwisu drogi na szóstkę tworzonego przez kobiety i dla kobiet.

Faceci żartują (często niewybrednie) z nas jako kierowców … a niech się śmieją. Tak naprawdę wszyscy (i my, i oni) mamy świadomość tego, że zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn można znaleźć prawdziwych mistrzów kierownicy. Kierowców nie tylko znających, ale i przestrzegających zasad kodeksu ruchu drogowego. Świetnie radzących sobie za kółkiem w różnych okolicznościach, a co najważniejsze w tym wszystkim - szanujących życie swoje i innych.

Są również i takie „okazy”, które nigdy nie powinny prowadzić, gdyż często zerową wiedzą, brakiem umiejętności, brawurą, czy zwykłą głupotą stwarzają zagrożenie dla siebie, przewożonych pasażerów lub innych uczestników ruchu.

 

Misją naszego serwisu jest dążenie do zwiększenia bezpieczeństwo ruchu drogowego.

Chciałabym, abyś w naszym, „babskim” dziale znalazła wszystko to co może ci się w jakikolwiek sposób kojarzyć z drogą, z bezpieczną drogą.

Dzięki zawartym tutaj informacjom będziesz mogła m.in.:

  • zadbać o bezpieczeństwo swoje i Twoich najbliższych,
  • poznać swój samochód i prawidłowo się o niego troszczyć,
  • zrelaksować się przed, po, czy w trakcie jazdy samochodem
  • poruszać się w labiryncie formalności związanych np. z przeglądem auta, rejestracją, jego kupnem, czy sprzedażą.
  • w pozornie rozrywkowych działach, RELAKS, czy TWÓJ STYL otrzeć się o tematykę związaną z kwestiami twojego bezpieczeństwa, bo czy prowadzenie auta w klapkach lub pod wpływem silnego stresu jest bezpieczne?
  • zaznajomić się z zasadami postępowania, które przede wszystkim zapewnią bezpieczeństwo tobie i pozostałym uczestnikom ruchu drogowego podczas awarii auta. Ponad to mogą również stanowić podpowiedź jak usunąć pewne usterki.

Oczywiście każda z nas ma „pod ręką” jakiegoś mężczyznę, którym może się w mniejszym lub większym stopniu posiłkować. Jednak może się zdarzyć, że będziemy musiały lub chciały poradzić sobie same (a co „JA” nie dam sobie rady??!!). Mam nadzieję, że z czasem znajdziesz na tej stronie odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące „bezpiecznej motoryzacji”.

W biegu codziennego dnia nie zastanawiasz się ile razy jesteś narażona na niebezpieczeństwa w czasie jazdy do przedszkola, szkoły, pracy. Nie uświadamiasz sobie tego, że jeden pijany kierowca, który straci panowanie nad kierownicą, zaniedbany przez kogoś przegląd auta - może sprawić, że ktoś ci bliski nie wróci do domu.

Jesteś pewna, że Twoje dzieci, mężczyzna, rodzice, rodzeństwo są bezpieczni?

Zrób wszystko, aby tak było! Jak? Małymi krokami, np.:

  • nie pozwól bratu po lampce wina wsiąść za kierownicę,
  • naucz dzieci zachowywać się na drodze,
  • zadbaj o to, aby były widoczne kiedy wracają ze szkoły.

Chcesz znaleźć podpowiedzi na inne „jak” ? A może masz swoje pomysły, którymi chcesz się podzielić? Zapraszam do śledzenia naszego serwisu i do udziału w jego tworzeniu.

Każda z nas na pewnym etapie życia jest córką, narzeczoną, matką, żoną i kochanką – każda z nas ma kogoś kogo darzy tym szczególnym uczuciem, o kogo dba z oddaniem każdego dnia. Mamy wspólny cel.

 

 

Nasz cel - bezpieczeństwo nasze i tych, których kochamy, tych do których wracamy i na których czekamy!

 

Z dystansem do siebie i dużym przymrużeniem oka omówimy tematy, które na poważnie trudno jest ugryźć (przynajmniej mi), a co dopiero przetrawić. Przyjęta forma pozwala mi zasmakować w przyjemności „użerania” się ze wszystkimi konsekwencjami posiadania auta. Mam nadzieję, że i tobie przypadnie ona do gustu.

Stałe wzbogacanie serwisu i zamieszczanie odpowiedzi na przesłane przez ciebie pytania może uczynić z niego źródło twoje wiedzy o drogach i rynku motoryzacyjnym tam gdzie mieszkasz i tam dokąd się wybierasz, tak abyś dojechała do celu i wróciła bezpiecznie.

 

 
Realizacja: computer-expert.pl | Będzie się działo | O nas | Regulamin | Mapa strony | Copyright DrogiNaSzóstkę.pl © 2009