Dzisiaj jest czwartek, 27 lutego 2020 r.
Spersonalizuj informacje na portalu: dolnośląskie, łódzkie, opolskie, podkarpackie, wielkopolskie, zachodniopomorskie
Rozmiar tekstu: A+   A-
Menu:
 
Ważne:
 
Wyszukaj w portalu:
 
wybierz region:

Spersonalizuj informacje na portalu
do własnych potrzeb,
wybierz: woj. / powiat:


 
 
Polecamy:
 
Ostatnie pliki video:
 

Bez prawa jazdy, pasów ale z komórką.

2011.10.26

Policjanci zatrzymali Michała W. do kontroli drogowej na ul. Ku Słońcu w Szczecinie. Funkcjonariusze zauważyli, że kierujący samochodem marki Renault nie ma zapiętych pasów bezpieczeństwa oraz rozmawia przez trzymany w dłoni telefon komórkowy. Ponadto w trakcie kontroli okazało się, że 31 – letni Michał W. nie posiada prawa jazdy.


Podczas sprawdzenia mężczyzny w bazie danych, policjanci zachodniopomorskiej drogówki ustalili, że 2 lata temu przekroczył on limit punktów karnych przyznawanych za wykroczenia popełnione w ruchu drogowym. W związku z powyższym mężczyzna został skierowany na powtórny egzamin w celu sprawdzenia kwalifikacji do prowadzenia pojazdu. Egzaminu jednak nie zdał. Skutkowało to wydaniem wobec niego decyzji o cofnięciu prawa jazdy.


Za jazdę bez uprawnień, brak zapiętych pasów bezpieczeństwa oraz rozmowę przez telefon komórkowy Michał W. został ukarany mandatem karnym w wysokości 700 złotych.

Link do źrodła:

http://www.szczecin.kwp.gov.pl/wydarzenia2/8683-bez-prawa-jazdy-pasow-ale-z-komork

 

REKLAMA
 
POZOSTAŁE ARTYKUŁY
 
Realizacja: computer-expert.pl | Będzie się działo | O nas | Regulamin | Mapa strony | Copyright DrogiNaSzóstkę.pl © 2009