Dzisiaj jest czwartek, 27 lutego 2020 r.
Spersonalizuj informacje na portalu: dolnośląskie, łódzkie, opolskie, podkarpackie, wielkopolskie, zachodniopomorskie
Rozmiar tekstu: A+   A-
Menu:
 
Ważne:
 
Wyszukaj w portalu:
 
wybierz region:

Spersonalizuj informacje na portalu
do własnych potrzeb,
wybierz: woj. / powiat:


 
 
Polecamy:
 
Ostatnie pliki video:
 

Nietrzeźwy sprawca kolizji.

2011.10.26

Zdarzenie miało miejsca zeszłej nocy około godz 22.50. Do komendy zadzwonił mieszkaniec Świnoujścia, który z okna zauważył, że w jego pojazd zaparkowany przy ulicy Bursztynowej uderzył pojazd marki mitsubishi. Kierowca próbował oddalić się z miejsca zdarzenia. Nie czekając na przybycie patrolu świadek zdarzenia ruszył za sprawcą. Przed przybyciem policji sprawca kolizji został ujęty. Gdy na miejsce przyjechali funkcjonariusze okazało się, że sprawcą kolizji jest 27-latek, który nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, a ponadto porusza się pożyczonym samochodem mając 2,32 promile w organizmie.

Zatrzymany tłumaczył się, że musiał pojechać do sklepu na prośbę kolegów po alkohol. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Dzisiaj mężczyzna odpowie za spowodowanie kolizji, jazdę pod wpływem alkoholu oraz za kierowanie bez uprawnień. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Link do źródła:

http://www.szczecin.kwp.gov.pl/wydarzenia2/8679-nietrzewy-sprawca-kolizji

 

REKLAMA
 
POZOSTAŁE ARTYKUŁY
 
Realizacja: computer-expert.pl | Będzie się działo | O nas | Regulamin | Mapa strony | Copyright DrogiNaSzóstkę.pl © 2009