Dzisiaj jest niedziela, 31 maja 2020 r.
dodaj komunikat
Spersonalizuj informacje na portalu: dolnośląskie, łódzkie, opolskie, podkarpackie, wielkopolskie, zachodniopomorskie
Rozmiar tekstu: A+   A-
Menu:
 
Ważne:
 
Wyszukaj w portalu:
 
wybierz region:

Spersonalizuj informacje na portalu
do własnych potrzeb,
wybierz: woj. / powiat:


 
 
Polecamy:
 
Ostatnie pliki video:
 
Będzie się dzialo
Ta rubryka to możliwość ogłoszenia i wypromowania własnej imprezy. Jeśli jesteś pomysłodawcą bądź reprezentujesz np.:stowarzyszenie, które zajmuje się organizacją sportowych lub hobbystycznych imprez związanych z motoryzacją (np.:wyścigi i rajdy samochodowe, motocyklowe, crossowe, zloty starych pojazdów itp.) – możesz to zgłosić do naszego ogólnopolskiego kalendarza. TO NIC NIE KOSZTUJE!!!, a może znacznie zwiększyć krąg tych, do których dotrze Twoja informacja. Po zakończeniu można nadesłać fotorelację. Jeśli tylko znajdą się chętni to utworzymy również kalendarz imprez zagranicznych.


Jak to zrobić?
Pobierz wniosek i odeślij wypełniony pod nr faksu lub e-mailem wraz z kopiami dokumentów uwierzytelniających Wasze działania. My niezwłocznie odeślemy login i hasło, które umożliwi samodzielne dokonywanie wpisów w kalendarzu oraz zarządzanie własnymi informacjami. Dla tych, którzy nie posiadają osobowości prawnej też jest rozwiązanie. Napisz krótko o swojej imprezie na adres: info@droginaszostke.pl a administrator portalu po weryfikacji umieści ją w kalendarzu.Choć sprawdzamy wiarygodność podmiotów, portal „DrogiNaSzóstkę.pl” nie ponosi odpowiedzialności za informacje zgłoszone do „kalendarza”. Dla własnego bezpieczeństwa ich wiarygodność oraz aktualność proszę każdorazowo potwierdzić u organizatora imprezy.
Wybierz datę imprezy od: Wybierz datę imprezy do:
data grupa nazwa imprezy woj./pow./miasto organizator
 
Realizacja: computer-expert.pl | Będzie się działo | O nas | Regulamin | Mapa strony | Copyright DrogiNaSzóstkę.pl © 2009