Dzisiaj jest poniedziałek, 31 marca 2020 r.
Spersonalizuj informacje na portalu: dolnośląskie, łódzkie, opolskie, podkarpackie, wielkopolskie, zachodniopomorskie
Rozmiar tekstu: A+   A-
Menu:
 
Ważne:
 
Wyszukaj w portalu:
 
wybierz region:

Spersonalizuj informacje na portalu
do własnych potrzeb,
wybierz: woj. / powiat:


 
 
Polecamy:
 
Ostatnie pliki video:
 
Inicjatywy BRD - Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego
Popularyzacja oraz wspieranie działań w sferze BRD to ważny element całokształtu prac mających prowadzić do poprawy stanu bezpieczeństwa na naszych drogach. To działania w sferze infrastruktury drogowej, dokształcanie kierowców, młodych i tych ze znacznym doświadczeniem, to w końcu prace edukacyjne z dziećmi i młodzieżą.
Zapraszamy również do współpracy wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć te działania organizacyjnie, medialnie, czy też jako potencjalni sponsorzy.
Zespół Redakcyjny
Portalu

Tylko na zielonym

2009.07.12
Tylko na zielonym
„Tylko na zielonym”
To akcja zainaugurowana po raz pierwszy w Polsce 1.IX.2004. w Jeleniej Górze (dolnośląskie). Jest efektem obserwacji negatywnych nawyków dorosłych pieszych, którzy niejednokrotnie dopuszczają się łamania przepisów w towarzystwie swoich pociech nie zdając sobie sprawy jak szybko dzieci przyswajają takie zachowania wcale nie utożsamiając ich z niczym nieprawidłowym. Zaniechanie starań o poprawę tego stanu spowoduje przedłużenie tej batalii o następne pokolenie, a nagłe wtargnięcia niechronionych uczestników ruchu drogowego pod nadjeżdżające pojazdy będą nadal główną przyczyną zdarzeń z udziałem pieszych.

 

 
 
 
 

 

REKLAMA
 
POZOSTAŁE ARTYKUŁY
 
Realizacja: computer-expert.pl | Będzie się działo | O nas | Regulamin | Mapa strony | Copyright DrogiNaSzóstkę.pl © 2009