Dzisiaj jest niedziela, 31 maja 2020 r.
dodaj komunikat
Spersonalizuj informacje na portalu: dolnośląskie, łódzkie, opolskie, podkarpackie, wielkopolskie, zachodniopomorskie
Rozmiar tekstu: A+   A-
Menu:
 
Ważne:
 
Wyszukaj w portalu:
 
wybierz region:

Spersonalizuj informacje na portalu
do własnych potrzeb,
wybierz: woj. / powiat:


 
 
Polecamy:
 
Ostatnie pliki video:
 
system punktacyjny

będzie się działo

Inicjatywy BRD

Wideorejestratory - gdzie ich można spotkać

 

Z drogi:

Wrocław ...

Wypadek Radomierz

Wrocław wypadek cysterna z autobusem

Zobacz więcej
 
Aktualności:
 
Witamy w programie
Witamy w programie DrogiNaSzóstkę.pl


Głównym zadaniem naszego Portalu jest realizacja zadań zmierzających do poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Naszym zamiarem jest sprawniejsze (szybsze) przekazywanie informacji dotyczących bieżących zdarzeń na drogach krajowych i wojewódzkich – typu kolizje i wypadki - oraz nagłych zmian warunków atmosferycznych mogących mieć znaczący wpływ na bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. Zajmujemy się pozyskiwaniem, gromadzeniem i nieodpłatnym przekazywaniem komunikatów dla stacji radiowych, portali internetowych itp. Na stronie zamierzamy również uruchomić platformę współpracy dla inicjatorów akcji z zakresu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Wymiana pomysłów i doświadczeń dotyczących projektów realizowanych przez np. małe lokalne organizacje pozarządowe w różnych regionach kraju mogło by doprowadzić do ich upowszechnienia na szerszą skalę. Stworzymy też ogólnopolski informator o imprezach sportowych i hobbystycznych dla większej grupy fanów motoryzacji. Sporty samochodowe (wyścigi i rajdy), motocyklowe, crossowe, zloty starych pojazdów, ciężkich motocykli, quadów. To wszystko może stać się niezastąpionym źródłem informacji dla kibiców oraz sympatyków tych wydarzeń.

 

 

Portal DrogiNaSzóstkę.pl to Twoje źródło wiedzy o drogach i rynku motoryzacyjnym tam gdzie mieszkasz i tam dokąd się wybierasz.

Abyś dojechał do celu i wrócił bezpiecznie.

Redakcja
 
Realizacja: computer-expert.pl | Będzie się działo | O nas | Regulamin | Mapa strony | Copyright DrogiNaSzóstkę.pl © 2009